Kampaaniad

Jaanuaris 2020 mitmed tooted soodsamalt !

MOODULKORSTEN

Jaanuaris  2020 on hea sooduspakkumine moodulkorstnale ERFE (endine Konekt). Kõikidele, kes ostavad korstna jaanuari jooksul rakendub soodustus -25%. Samuti pakume korstnale paigaldust ning vajadusel viimistlust.

Kui plaanid korstna paigaldust alles kevadel siis pole probleemi, ostetud korsten võib tööde algusajani seista meie laos.

Korstnaga saab lähemalt tutvuda SIIN ning otsetee hinnapäringu juurde asub SIIN

Toome koos tule turvaliselt tuppa!

VOOLUKIVI ja USSIKIVI

moodulahjud

Soojal talvel moodulahjudel eriti kuumad hinnad mis kehtivad Jaanuari lõpuni.

Iga ahju paigaldusega kaasa deklaratsioon ning garantii.

Osta ahi koos paigaldusega või ilma, viimistlusega või ilma, vahet pole ja tööde teostamise aja võid samuti ISE valida. 

 

Uudse disaini ning omapäraste ahjudega saad tutvuda SIIN

Ostes meie ahju võite olla kindel, et see on ainulaadne ning samasugust pole kellegil :) 

AHJA

moodulahjud

Ahja moodulahjude valikus on krohvitud viimistlusega mudelid, mille saad Jaanuari lõpuni ilma viimistluseta ahju hinnaga.

Iga ahju paigaldusega kaasa deklaratsioon ning garantii.

Klassikalise stiili, krohvitud, värvitud, plaaditud viimistlusega ahjudega saad tutvuda SIIN

Kui eelistad ahju ise viimistleda on need ahjud Sulle just õiged :) 

SALZBURG

moodulahjud

Kui Sulle meeldivad Salzburg ahjud ning oled ammu plaaninud ühe neist ka endale soetada siis nüüd on õige aeg seda teha, sest Salzburg ahjud on Jaanuari lõpuni ilma paigaldustasuta. Hinnavõit on korralik.

Iga ahju paigaldusega kaasa deklaratsioon ning garantii.

Klassikalise stiili, krohvitud, värvitud, plaaditud viimistlusega ahjudega saad tutvuda SIIN

Kui eelistad ahju ise viimistleda on need ahjud Sulle just õiged :) 

Kütteseadme või küttesüsteemi ostuga kaasa tasuta kodukindlustus!

Nüüd saad ahju, kamina, pliidi või mõne muu kütteseadme ostu või ehitusega kaasa tasuta kodukindlustuse terveks aastaks ning lisaks veel erinevaid kingitusi. 

Sinul tuleb ainult teha õige valik!

uuri lähemalt pakettidest ja tingimustest (otseteed ei toimu kampaania on lõppenud)

Moodulahju ostuga kaasa kingitus!

Osta ahi enne veebruari lõppu ning saad kingituseks kaasa

100€ e-poe www.kodukeskus.ee kinkekaardi!

Moodulkorsten soodushinnaga.

Juulis 2017 on hea sooduspakkumine moodulkorstnale ERFE (endine Konekt). Kirjuta päringuvormis salasõna lahtrisse KAMPAANIA ja saad korstna -18% soodsamalt. Jätkuvalt on võimalik meie käest tellida ka paigaldust ning vajadusel viimistlust. Korstnaga saab lähemalt tutvuda SIIN ning otsetee hinnapäringu juurde asub SIIN

Toome koos tule turvaliselt tuppa!

EESTI EHITAB 2017

messi kampaaniamäng

Otsi vasakul olevat pilti meie Facebooki fännilehelt, jaga seda ning osaled 30€ kinkekaardi loosimises mis loositakse välja  09.04.17. Kinkekaarti saab kasutada ostude sooritamisel e-poes  www.kodukeskus.ee  Kinkekaarti ei vahetata ümber rahaks.

Palume võitjal meiega ühendust võtta 14 päeva jooksul peale võidu väljakuulutamist helistades numbrile 1554 või e-maili teel info@korstenpuhtaks.ee, et leppida kokku kuidas võidu kätte saate. 
Täname kõiki, kes võtsid vaevaks ning jagasid meie postitust.

Pidupäeva puhul  Eesti naistele  
​moodulahju paigaldus TASUTA

 Kõik kallid Eesti Naised!

Saabuva pidupäeva puhul on Korsten Puhtaks OÜ  meeskonnal Teile eriline pakkumine.
Ostes kuni 09.03.07 meie kodulehelt meelepärase moodulahju on paigaldamine Teile täiesti tasuta! 

Pakkumise saamiseks saada meile e-kiri oma ostusooviga aadressile info@korstenpuhtaks.ee ning me saadame vastu hinnapakkumise milles on moodulahju paigaldusele 100% soodustus.
Moodulahjude valik: 
Ahja moodulahi , Salzburg moodulahi

Facebooki mängus osalemiseks otsi üles meie fännilehel www.facebook.com/korstenpuhtaks/allpool olev foto, jaga seda ning osaled auhinna loosimises mis sellel korral on vingugaasi andur.

Head lähenevat NAISTEPÄEVA kallid Eesti naised ning toome koos tule turvaliselt tuppa!

Moodualhju paigaldus POOLE HINNAGA !
20.02.-06.03.17

Kui on plaanis kütteseadme vahetus või lihtsalt uue ost siis, praegu oleks selleks ideaalne võimalus! Kõik, kes tellivad kampaania ajal moodulahju saavad paigalduse valida endale sobival ajal ning koguni POOLE ODAVAMALT!

Tellimine on lihtne: Vali välja endale meelepärane ning anna meile oma soovist teada kas siis:

  1. helistades meile lühinumbrile 1554 või mobiilile

  2. teavitades soovist e-maili teel info@korstenpuhtaks.ee


Lisa boonusena saad kaasa korstnapühkimise kupongi, mis kehtib kolm aastat kui tellid kütteseadme veebruari kuu jooksul. Vaata lähemalt allpool. Ahjude valikuga saab tutvuda SIIN

SÕBRAKUUL  jagame  KINGITUSI!

Taas on kätte jõudnud aasta kõige romantilisem kuu. Nagu eelmisel aastal nii ka sellel jagame oma klientidele kingitusi ja sooduspakkumisi.


Kui plaanid korstna ja kütteseadme ostu või hoopis korstnalõõri renoveerimist siis milleks enam oodata - veebruar on just sobiv kuu teha kingitus endale ning miks mitte ka sõbrale....või naisele !? Ütleb ju ka vanasõna, et tänaseid toimetusi ära viska homse varna.


Tegelikult on kõige suurem kingitus  sellel kuul võimalik teha hoopis oma kodule sest kõik, kes ostavad veebruaris ükskõik millise kütteseadme, korstna või tellivad korstnalõõri renoveerimistööd saavad kaasa kingituseks korstnapühkimise kupongi!!!

Kupongi kehtivusaeg on 3 aastat. See tähendab seda, et kolme aasta jooksul otsustad ja valid SINA millal on kõige õigem aeg korstnapühkija kutsumiseks. Lisaboonusena saad korstnapühkimistööde aja eelisjärjekorras ning ei pea ootama mitmeid nädalaid või kuid järjekorras.
Meie omalt poolt tagame selle, et korstnapühkimistööd teostatakse puhtalt ja korrektselt. Tööde käigus hindame visuaalselt ära ka Teie kogu küttesüsteemi seisukorra ning vajdusel oleme abiks nõu ja jõuga.

  • Kupong kehtib alates kütteseadme või korstna ostmisest kuni  28.02.2020

  • Kupongi saab kasutada ainult 1 kord

  • Kupongiga saab tasuta puhastada ühe korstna ja kaks kütteseadet.

  • Kupong saadetakse peale ostu sooritamist ostja e-mailile.

  • Kupong on nimeline kuid seda on võimalik eelnevalt meid teavitades kinkida.

  • Kaupu saab osta www.kodukeskus.ee 

KAMPAANIA 16.01-31.01

Loosimise tulemusena võitis endale Facebookis postituse jagamise eest Nitecore võtmehoidja - taskulambi Kristi Kirmel www.facebook.com/kristi.kirmel?fref=ts )
Palume võitjal meiega ühendust võtta 14 päeva jooksul peale võidu väljakuulutamist helistades numbrile 1554 või e-maili teel info@korstenpuhtaks.ee, et leppida kokku kuidas võidu kätte saate. 
Täname kõiki, kes võtsid vaevaks ning jagasid meie postitust.

KAMPAANIA 16.01-22.01

Loosimise tulemusena võitis endale Facebookis postituse jagamise eest Nitecore võtmehoidja - taskulambi Evi Vali www.facebook.com/valievi?fref=ufi&rc=p )
Palume võitjal meiega ühendust võtta 14 päeva jooksul peale võidu väljakuulutamist helistades numbrile 1554 või e-maili teel info@korstenpuhtaks.ee, et leppida kokku kuidas võidu kätte saate. 
Täname kõiki, kes võtsid vaevaks ning jagasid meie postitusere to edit.

Ajavahemikul 16.01-22.01 toimub Raadios Elmar suur raadiomäng. Vastates kolmele järjestikule esitatud küsimusele õigesti võidad endale biokamina+1l täitevedelikku. Lisaks jagab saatejuht salakoodi mille sisestades hinnapäringu vastavasse lahtrisse saadame Sulle hinnapakkumise -10% soodsamalt.

Nädala lõpus loositakse kõikide osalejate vahel välja ühe lõõriga 5 meetrine Konekt moodulkorstna komplekt millel on keraamiline sisuga diameetriga  200mm. Võitjale saadetakse auhind kulleriga soovitud aadressile. Osale sinagi mängus - kaotada pole midagi.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik raadiot Elmar kuulata siis sooduskoodid leiab ka erinevatest ajakirjandustest, delfist ning facebook´ist.
Sooduspakkumine kehtib sellel korral Konekt moodulkorstnale ning korstnalõõri renoveerimisele nii Furanflex lõõrisisuga kui ka roostevaba toruga.
​​​SINU KORSTEN VAJAB KAITSET, TOOME KOOS TULE TURVALISELT TUPPA!

Lõppenud kampaaniad:

© 2017 by Korsten Puhtaks OÜ - Toome tule turvaliselt tuppa! | Estonia |

Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. 
​Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt