top of page

Moodulkorsten, turvakorsten VENTIA

Estonia_flag_map.png

Turva-moodulkorstnasüsteem VTE 3L (3-kihiline, T600)

​Kolmekordse seina, õhkjahutussüsteemi ja mitmete turvalisust tagavate erielementidega innovatiivne ning eriti turvaline moodulkorstnasüsteem. Ette nähtud iseseisvate korstnate ehitamiseks. Sobib kütteseadmetele, kus suitsugaaside väljundtemperatuurid on eriti kõrged ning maksimaalne ohutus on prioriteet (näiteks kerised). Sobib paigaldamiseks läbi vahelagede, kus isolatsioonikihi paksus on kuni 900mm (passiivmajad). Eriti väikesed ohutuskujad!

VTE 3L on kolmekihiline. Sisekiht on valmistatud kuumus- ja happekindlast roostevabast terasest. Sisekihti ümbritseb 25mm laiune õhkjahutusvahe. Õhkjahutusvahe ümbritseb omakorda terasest sisekiht ning pressitud keraamilisest villast isolatsioon. Väliskihiks on värvitud terasplekk. Komplekti kuuluvad nii spetsiaalne läbiviigumoodul kui turvasiiber.   

Saadavalolevad sisediameetrid: 130, 150 [mm]
Pidev lubatud suitsugaaside temperatuur: 600 [ºC]


Garantii otstarbekohasel kasutusel: 15 aastat

Integreeritud õhkjahutussüsteem korstna välispinna jahutamiseks.​

Eriti turvaline ka kõige kõrgematel kasutustemperatuuridel.
Loodud spetsiaalselt tahkekütteseadmetele.

  • Maksimaalne ohutus​

  • Lihtsalt paigaldatav

  • Väikesed ohutuskujad (25mm)

  • ​Garantii 15 aastat

  • ​Võimalik kasutada korstent kütteseadme

mittekastamise ajal ruumi ventileerimiseks .

Turvakorstna turvalisus seisneb loomuliku tõmbega tekkivas jahutava õhuvoolu liikumises. Õhk siseneb korstna suitsusiibri topeltseinas asuvatest avadest, liigub piki korstna vertikaalset jahutuskihti üles ning väljub spetsiaalse korstnamütsi kaudu.

​Patenteeritud suitsusiiber tagab jahutava õhu liikumise korstnas ning korstna väliskesta jahutuse kogu küttetsükli ulatuses.

Tarvikud

HINNAPÄRING

bottom of page