MOODULKORSTNAD

Estonia_flag_map.png
Flag-map_of_Russia.png

ERFE (endine Konekt) moodulkorsten sobib kütteseadmetele, mille küttegaaside temperatuur ei ületa 600°C. Moodulkorstna kolm kihti tagavad täieliku tulekindluse ning selle suitsukanal on valmistatud 100% happekindlast keraamikast. 

SCANCORE  moodulkorsten sobib kõikidele puiduküttega kütteseadmetele: pliidid, ahjud, kaminad ja saunakerised mille küttegaaside temperatuur ei ületa 600°C. ​

NB! Scancore korstnasüsteem ei sobi gaasi- ja õliküttele.

Darco happe- ja kuumuskindlast terasest korstnad  sobivad nii kaasaegsetele kütteseadmetele, mis töötavad gaasi või vedela kütusega, kui ka küttepuude, söe ja brikettidega kütmiseks.

Ventia VTE 3L turvakorsten on kolmekihiline teras-moodulkorsten. Isoleeritud korstna sisse on pandud täiendav suitsutoru, mis moodustab korstnasse õhkjahutussüsteemi. Korsten on loodud spetsiaalselt tahkekütteseadmetele. 

© 2017 by Korsten Puhtaks OÜ - Toome tule turvaliselt tuppa! | Estonia |

Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. 
​Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt